Hudba

Mighty Sounds 2013

25. července 2013 v 11:30 | Iswida
Nechala jsem se přesvědčit a místo Rock for People jsem letos s přítelem vyrazila do Tábora na festival plný reggae, punku a všeho možného mezi tím. Přišla jsem tak sice o božského Káju, ale i přesto to byla dobrá volba. Stejně jako mé nedávné rozhodnutí nepít a místo toho radši hulit, když vím, co se mnou alkohol dělá, takže se to celé obešlo bez mých depresí a výlevů. Protože jak říká Macka B, "don't drink too much if you cannot take it, it might be better if you smoke marijuana" (budu sem radši na youtube dávat jenom odkazy - víme, co s těmi okýnky umí blog udělat...).

Samá voda aneb Rock for People 2012

7. července 2012 v 20:34 | Iswida
Tak se dívám, že jsem do této rubriky už rok nepřispěla. Tohle ale opravdu stojí za to sepsat. Fotky bohužel opět nemám - s Nikonkem by mě tam nepustili a ničím jiným už se mi fotit nechtělo...

Rock for People

7. července 2011 v 14:22 | Iswida
Původně plánovaná cesta na festival Bažant Pohoda, který začíná zítra, se nám nakonec "trochu zkomplikovala", takže první týden prázdnin byl trochu akčnější, než jsem měla v úmyslu - místo Pohody jsme vyrazili na Rock for People. A jsem ráda, že to tak dopadlo. Bylo to opravdu úžasných pár dní...

Včerejší koncert - Frank Morey & his band

11. srpna 2010 v 13:30 | Iswida
Tohle je jediná krásná věc na Uherském Brodě, že sem jezdí muzikanti z jueséj i z jiných oblastí. Nechápu to, ale rozhodně se tomu nebráním. Tyto koncerty bývají bluesové a bluesrockové, což mi naprosto vyhovuje, a muzikanti sice nebývají světově známí, ale žádní čučkaři to taky nejsou.

Tyto koncerty jsem začala pravidelně navštěvovat někdy na podzim 2008. První koncert byl v nezvyklém prostředí - v kině, ale hlavně byl můj první, takže jsem si z něj moc nepamatovala. Byl to právě Frank Morey s jeho kapelou. Pak navázala řada koncertů na domu kultury a já jsem začala sbírat podpisy - když už nic jiného, už proto je dobře, že Frank Morey, Scott Pittman (bicí) a Andrew Bergmann (basa) přijeli včera znovu a má sbírka je tak kompletní.

Extrakt

29. června 2010 v 16:19 | Iswida
Letos to vypadalo, že ten školní rok snad nikdy neskončí - ale nakonec jsme se ve zdraví dočkali. Zítra dostaneme ten nechutný, zbytečný papír vypovídající spíše o profesorech než o studentech (což není zahořklý kec neúspěšného studenta, já mám přesně takové známky, jaké chci) - a pak začne velice zajímavý úvod do prázdnin. Ještě zítra si musím nějakým způsobem zabalit věci na deset dní tak, aby se dali použít zároveň na rockový koncert, chození po Praze a týden v Orlických horách a současně aby se vešly do takové tašky, aby s ní dokázal bez problémů manipulovat i člověk mé tělesné konstrukce... Držte mi palce, bude to vskutku zajímavé.
Každopádně z toho plyne, že se tu zase objevím nejdřív 10. července. Původně jsem sem chtěla dát nějaký záživný článek, ale když ono se mi nechce...
Zkrátka vám ukážu, co poslouchám. Takový extrakt z toho všeho. Máte aspoň dost času si to poslechnout.
(Víte, já jsem sem původně takovéhle kraviny dávat nechtěla, ale pak mi došlo, že když přijdu na nějaký nový blog, právě na takové kraviny se dívám první... I tak se to ale bez keců neobejde :-D)

 
 

Reklama