Million Marihuana March 2013

4. května 2013 v 21:31 | Iswida |  Rande s nablýskaným červeným fešákem
Počasí zjevně trávě taky přeje - i přes to hnusné vlhké šedivo posledních dnů a to, co se venku děje teď, nám dopřálo krásný slunečný den. Já sice ještě kašlu a smrkám na každém kroku, ale neodolala jsem a stejně jsem vyrazila. S přítelem a s foťákem, samozřejmě.
Dobře jsme udělali, byl to krásně strávený den. Jak už se dá od účelu pochodu očekávat, průvod sestával vesměs ze sympatických lidí, převážně mladých, ale také třeba rodičů s malými dětmi i starších - samozřejmě se zvýšeným výskytem dredů a sytých barev. Ze stánků mě lákaly barevné sukně a naušnice, konopná zmrzlina, vafle s ovocem, se šlehačkou a s konopnými semínky, hrála nám k tomu dobrá hudba... Zkrátka taková ta atmosféra, ve které si připadáte naprosto klidně, spokojeně a doma.
A proč to všechno? Kvůli legalizaci marihuany. Určitě se v tom davu lidí našli takoví, které zajímá jen to, aby měli co nejvíc legální zábavy. Pak tam ale také bylo pár takových, kterým není jedno, jestli mají k marihuaně přístup nemocní, kterým pomáhá. A nepochybně nejvíc se tam našlo lidí, jako jsem já. Občas se připiju, občas si dám cigaretu a občas se trochu zhulím, ani jedno z toho nijak pravidelně. Nenajde se nikdo, kdo by popíral negativní vliv cigaret. Z alkoholu mám deprese, nemluvě o tom, co se děje s mým tělem, když to přeženu. Po trávě je mi dobře. Párkrát už mi pomohla si po dlouhé době psychicky odpočinout. Navíc okolo sebe mám stokrát radši zhulené lidi než ožralé.
Popravdě řečeno pořád nemám jasno, co je tedy pravda ohledně důsledků kouření marihuany - nemyslím si, že by byla naprosto neškodná, ale ani že je to droga, které by se měli všichni vyhnout. Z vlastní zkušenosti i z toho, co jsem si přečetla, jsem dospěla k závěru, že pokud jsou cigarety i alkohol legální, není důvod zakazovat marihuanu.
(taky pořád nějak nevím, jak je to s focením cizích lidí... ale na takovýchhle akcích se s tím snad tak nějak počítá)
Jinak řečeno, dnes jsem opět nedělala seminárku do fonetiky. Úterý se blíží a já nemám ani ťuk. Ovšem vzhledem k tomu, že jsem dnes po několika dnech strávených převážně v posteli prožila moc hezký den se svým drahým, a ještě jsem tím vyslovila názor, za kterým si stojím, je mi to tak nějak fuk.
Na závěr ještě jedna upravená:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Enitas Enitas | Web | 4. května 2013 v 22:30 | Reagovat

Pohodové fotky. A super faja na té páté. :)

2 Nikki Nikki | 30. května 2013 v 20:53 | Reagovat

Pro zveřejnění fotek lidí, kteří se vyskytují na veřejných místech, nepotřebuješ jejich svolení.
Jak je tomu u reportážních fotografií:)

3 Meschugge88 Meschugge88 | Web | 2. června 2013 v 1:37 | Reagovat

To byl den!:-) Když jsem otevřela okno, barvy vnikly do mého pokoje spolu se zvláštním odérem a den byl hned veselejší:-) Víc takových...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.