Listí už padá (a za chvilku budeme prosit o čas)

9. listopadu 2012 v 23:04 | Iswida |  Kecy okolo
Názvy měsíců nabývají nových rozměrů - v prosinci odevzdávám pár esejí (první už 4.!), další pak na začátku ledna. S tím, jak rychle postupuju, by ovšem bylo vhodnější slovo "modlinec". Pár věcí, z nichž některé by si zasloužily samostatný článek, ale není čas:

1. Verše v novém layoutu mi utkvěly v paměti z básně Philipa Larkina, který mi teď chvilku bude dělat společnost, a i když jsou jarní, nějak mě v souvislosti s tou dešťovou fotkou jako první napadlo ono "afresh, afresh, afresh".
Do menu jsem přidala položku "Počítadlo slov" - mohlo by to být zajímavé, sledovat, jak rychle jich bude přibývat - a trošku jsem aktualizovala odkazy jinam.

2. Ode dneška jsem členem Autorského klubu. Požádala jsem si o členství hlavně proto, že nemám moc čas a trpělivost na navazování kontaktů věčným obíháním blogů a tohle by mohla být snadnější cesta, jak najít pár spřízněných duší. Články na titulce jsou prostě nespornou výhodou. Myslím, že přes všechny mouchy s sebou členství nese kousek prestiže, i když samozřejmě znám kvalitní blogy, které členy nejsou. Snad se mi teď podaří trochu víc zařadit do blogové společnosti, a třeba se i do něčeho zapojit, když bude čas.

3. Amanda Palmer & The Grand Theft Orchestra v Paláci Akropolis. Nevím, jak slovy popsat, jak moc úžasné to bylo. Dlouho jsem z ničeho nebyla tak nadšená. Jsem naprosto zamilovaná do celé čtveřice - každý zvlášť zajímavý (všichni se věnují hudbě i mimo toto uskupení, každý z nich se stylizuje úplně jinak), dohromady dokonalí. Zpívání do megafonu, přebíhání mezi nástroji během písně, stage dive s dlouhou vlečkou, která nás všechny zakryla, závěrečná píseň z balkónu za spoluúčasti publika a samozřejmě skvělá hudba, i když myslím, že chvilkama nebylo všechno slyšet tak, jak by mohlo. Dokonce pár kousků ještě z dob Dresden Dolls, což mě dostalo úplně. Přiznávám, patřím do davu šílících fanynek (a šáhla jsem si na Amandu! :-D)

Teď se odeberu do postele s Larkinem. Mějte se krásně a dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.