Další náladový den

2. června 2012 v 18:05 | Iswida |  Kecy okolo
Počasí v posledních dnech kopíruje mou náladu - je velmi, velmi nevyzpytatelné. Pršelo. Taky svítilo sluníčko, ale současně byla hrozná zima, kdykoli na chvilku zalezlo. Jak výstižné.
Jsem prostě na nervy. Už mě přešla větší část pocitů nedobrovolně získaných minulý týden. Nebo už aspoň nejsou tak silné. Ale že by mi bylo dobře, to se taky říct nedá.
A je tu jedna věc, ze které mě asi trefí šlak - přijímačky. Zatímco valná většina lidí si na facebook píše optimistické statusy o tom, že jsou přijatí a mají prázdniny, já jsem ještě nedělala ani ň. Všechny troje písemné mě čekají během tohoto týdne, pokud se podaří, ještě mám ten další týden dvoje ústní. Střídavě panikařím a upadám do melancholie. Většinu dní, které jsem chtěla věnovat učení, jsem prodepkařila a začínám toho litovat.
Komu se podaří mi napsat něco, co mě fakt povzbudí... bude mít dobrý pocit :-D (a ne, "proč ty se nervuješ, ty to dáš v pohodě" fakt nefunguje - nikdo přece nechce vědět, že se od něj automaticky očekává úspěch...)

Zamilovala jsem se do téhle písničky. Dlouho jsem nenarazila na nic tak intenzivního. A já tuhle bohyni (prý Nick Cave v sukni) uslyším živě! Jak já se těším na letošní Rock for People... Už proto stojí za to ty přijímačky přežít.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GoodwinDebbie18 GoodwinDebbie18 | E-mail | Web | 4. června 2012 v 12:01 | Reagovat

Set your own life time more simple get the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/business-loans">business loans</a> and all you require.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.