Maturitní speciál

8. února 2012 v 18:54 | Iswida |  Ke koukání
Já vím, že opravdu nejsem žádný výtvarník a ta dílka v podstatě za moc nestojí, ale lepší už to nejspíš nikdy nebude. A hlavně pochybuju, že bych se ještě někdy přinutila udělat patnáct prací během pár měsíců... Zkrátka maturitní práce nejspíš opravdu budou naprostým vrcholem mé výtvarné kariéry, tak buďte hodní a nějak přežijte, že se s nimi teď budu pořád chlubit. A chvalte mě :-P (ne že bych si necenila kritiky... ale.)
Chci to tady mít hezky pohromadě. Takže tento článek bude rozcestníkem a každé dílko bude mít vlastní článek s pár kecy okolo.

Jelikož práce má něco spojovat (vysvětlovat středoškolskému učiteli, že to něco je myšlenka, ne námět nebo zpracování, se ukázalo být poměrně složité), vymyslela jsem úžasnou charakteristiku. Ještě by to chtělo souhrnný název (nenápadně prosí o radu).
Charakteristika: jde o surrealisticko-postmodernistickou reflexi současné společnosti (aneb čím míň lidí tomu bude rozumět, tím líp, a jsem si vědoma toho, že v některých toho surrealismu moc není a podobně).

14. Atlas
15. Look!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.