Tak málo času na všechny vrtochy

22. června 2011 v 18:49 | Iswida |  Kecy okolo
Chtěla jsem napsat několik článků o různých věcech: o vodě, o pohlednicích, které posílám a dostávám, o hře Pokoj, na které jsem v pondělí byla... a nakonec skončím u takové banality jako je "sory, nemám čas, tak v bodech":

  • Voda... nebyla tak hrozná, jak jsem se bála. Lépe řečeno mi na ní nakonec vadily úplně jiné věci, než kterých jsem se bála. Přesto - pokud se ještě někdy v životě na řeku vypravím, určitě to bude s lidmi, které mám ráda a bez plánu trasy.
  • Co bylo na celé vodě nejvíce pozitivní - Český Krumlov je nádherné město, jednou se tam vrátím a projdu si ho pořádně. Zatím z něj mám jen několik pohlednic, které poputují do světa. Stejně tak z Českých Budějovic.
  • Dostala jsem už čtyři pohlednice *dme se pýchou* - z Arizony, z Nizozemí, z Canady a dnes ze Španělska. Až se mi bude chtít, ukážu vám je, jsou vážně kouzelné.
  • Když jsme s mamkou v časopise četli článek o hře Pokoj, učinily jsme jedno z těch rychlých rozhodnutí (takových těch, kde čas a peníze nehrají roli) a koupily si lístky. A tak jsme jely v pondělí do Brna do divadla. Rozhodně to stálo za to. Je to černá komedie představující vlastně konkurz o věčný klid po smrti (kterého se účastní Edith Piaf, Marilyn Monroe, Isadora Duncan, Virginia Woolf a Toyen). Je skvěle vizuálně zpracovaná a myslím, že i charaktery ztvárněných osobností jsou poměrně dobře vystihnuté.
  • Ráda bych se o předchozím bodě rozepsala víc, ale bohužel jsem sobec - dnes jsem si půjčila pět dílů Sandmana naráz (musela jsem prostě využít toho, že výjimečně nebyl půjčený) a nehodlám mu odolávat už ani pět minut.
  • Jsem otrávená z nutnosti trčet ve škole, i když tam neděláme nic. Nemám to ráda. Občas mám pocit, že má odpověď na argument "to by ses radši učila" opravdu zní ano. Jenže my se učíme už jen v matice a v biologii, a z toho člověk právě nadšený není.
Mějte se hezky, vážení. Až se mi bude chtít, přijdu po té dlouhé odmlce i s nějakým smysluplným článkem. Možná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.