CHYBA: Titulek článku je povinná položka.

27. května 2010 v 18:24 | Iswida |  Kecy okolo
Mám chuť poslat všechny do prdele. Normálně jim to naplno říct. Ne vám, mým poloimaginárním či zcela imaginárním přátelům, ani jediné reálné osobě, která při mě stojí. Normálně přijít s úsměvem do školy a říct "já sice fak nemám komu jinému o --- říct, ale ty už vážně jdi do prdele" nebo "vy po mě asi něco chcete, že? víte co, než něco uděláte i vy, polibte mi šos". Já se fakt snažím, ale to je všem jedno. Ale jakmile něco potřebuju, to ne, to by je asi hrozně bolelo, kretény.
Několik předsevzetí:
- Co nejrychleji se odsud dostat
- Záhadným způsobem se stát osmnáctiletou dcerou ochotného zaměstnance firmy, která bere brigádníky, abych měla peníze na předsevzetí 1
- Naučit se nekritizovat náš gympl, protože těm idiotům by člověk mohl mlátit jejich vlastní blbostí rovnou do hlavy a nedošlo by jim to...
atd.

Nebudu se rozčilovat. Předsevzetí jsou nesplnitelná, tedy se musím smířit s tím, že budu ještě dva roky doslovně uvězněná tady.
Tento článek je napsán naprosto ostudným stylem. Použité vulgarismy nevyjadřují mou osobu, pouze její znechucení okolím. Já toho vážně nechci zas tolik.
Pocity, které jsou zde vylévány, souvisí s nemožností sehnání brigády, s mým postem šéfredaktora školního časopisu, kterého sice všichni velice kritizují, ale když po nich chce článek nebo ilustraci, nedodají samozřejmě nic, s mým naprostým nepochopením lidí, kteří se chovají tak neskutečně sobecky, až to bolí atd. Říkám to znovu a budu to opakovat až do října 2012:
JÁ-SE-TADY-ZBLÁZNÍM!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 strigga strigga | Web | 28. května 2010 v 19:50 | Reagovat

Vydrž... přeju pevné nervy, neboť vím, jak potřebná věc to je :) kolikrát já už jsem sv přátele poslala málm do pr... většinou se sice ovládnu, ale umím být hrozně nepříjemná. Hlavně tedy v pondělí poránu, to se mnou většinou z obezřetnosti nikdo ani radši nemluví. Nedávno mě dostala kamarádka - spolužačka, když mě objevila, jak opřená o zeď piju kafe a zoufalým pohledem přejíždím celé okolí a zeptala se "tak, co, už máš to svý pondělí za sebou?" :))) Nejhorší je, že lidi to na člověku VIDÍ... Ach jo :)

2 fleur_packyt fleur_packyt | 30. května 2010 v 18:54 | Reagovat

Měla bych jistou radu...Asi není úplně nejlepší (asi už chápu, proč mě někteří lidé nazývají alkoholikem, leč to bylo jediné, co mě vprvotní chvíli napadlo), ale fakt je, že chlast vážně pomáhá. Jo, a občas si zahulit člověka dostane nějakým způsbem do pohody.
Vím, že to nezní zrovna jako nejlepší rady, ale... člověku je pak prostě fajn :)

3 Iswida Iswida | Web | 31. května 2010 v 15:33 | Reagovat

No ještě že jsem si to nepřečetla včera, to jsem těžce snášela už slovo alkohol, po tom víkendu... :-D Měli jsme chatu. Ukázka pro představu: házeli jsme po sobě mražené pivo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.